120 Ron/Mp
Parchet laminat pentru trafic foarte intens. Ideal pentru restaurante, sali de asteptare si spatii publice. Fabricat in Germania!
| Design | Plank 1-Strip |
| Style | Oak Elegance |
| Textura suprafața | Authentic |
| Bizot | 4V |
| Sistem de montare | Top Connect |
| Strat izolator | None |
| Gama | TRITTY 250 |
| Garantie | 25 ani |
| ID no. | 533 342 |
| Preț | La cerere |
| Dimensiuni (h x l x L) | 10 x 190 x 1282 mm |
| Placi / pachet | 7 Pieces per pack = 1,71 m² per pack |
| Greutate pachet | 15,66 kg per pack (9,16 kg per m2 ) |
| Observatii | – |