105 Ron/Mp 95 Ron/Mp
Parchet laminat de 8 mm cu textura ce imita lemnul autentic. Fabricat in Germania. Trafic mediu - intens.
| Design | Gran Via |
| Style | 4V Vintage pine |
| Textura suprafața | Autentic |
| Bizot | 4V |
| Sistem de montare | Top Connect |
| Strat izolator | Nu are |
| Gama | TRITTY 100 trafic mediu – intens |
| Garantie | 20 ani |
| ID no. | 533 143 |
| Preț | La cerere |
| Dimensiuni (h x l x L) | 8 x 243 x 2200 mm |
| Placi / pachet | 5 placi per pack = 2,68 m² per pack |
| Greutate pachet | 19,05 kg per pack (7,11 kg per m2 ) |
| Observatii | – |